Nieuwjaar toernooi VVS 2008 groot succes

Team Meug en Dreug

Landgraaf januari 2008. Het jaarlijks terugkerend VVS volleybal toernooi was ook dit jaar een groot succes. Hoewel er zich maar 18 teams hadden ingeschreven is het de organisatie wederom gelukt om vier attractieve poules samen te stellen waardoor er op de vier speelvelden toch een aantal leuke wedstrijden te bewonderen waren. Dat het toernooi een internationale uitstraling heeft mocht blijken uit de deelname van een aantal Duitse teams die zoals altijd goed presteerde.
Het volleybal niveau was dan ook goed te noemen en met name het team van Meug en Dreug, de latere toernooi winnaar, wist een aantal zeer spannende wedstrijden op de zaal vloer tentoon te spreiden. De organisatie kreeg diverse complimenten over het weer zeer soepel verlopen toernooi en wil uiteraard haar dank uitspreken aan de deelnemende teams voor hun inschrijving en sportieve deelname. Natuurlijk ook een woord van dank aan de sponsoren want zonder hen zou het hele toernooi niet eens mogelijk zijn. Wat VVS betreft vindt er in 2009 weer een vervolg plaats van dit leuke, spannende en onderhoudende Nieuwjaars toernooi.