Goede wedstrijd voor de Heren tegen VC Boem

Na de verloren wedstrijd tegen Mestreech, begonnen de heren  met goede moed aan hun wedstrijd tegen VC Boem.

De eerste set ging gelijk op. Helaas had VC Boem met hun lange middenaanvaller ook een sterk blok waardoor de eerste set verloren werd met 24-26.

De tweede set wisten de heren wel te pakken. Met name door een goede verdediging en een sterk aanvallend spell werd deze set met 25-21 gewonnen.

VC Boem liet dit niet op zich zitten en maakten enkele kleine aanpassing in hun opstelling, waardoor zij toch een sterker blok hadden. Mede door deze aanpassing wisten zij ook deze nipt binnen te slepen met 24-26.

Uiteraard willen we Hans ook zijn speeltijd gunnen en kon hij eindelijk ook mee doen. Hans speelde zoals altijd een stabiele wedstrijd. Deze wissel pakt voor VVS ook goed uit en konden ze de 4e set ook pakken met 25-19

Door de 4e set te winnen moest er ook een 5e set gespeeld worden. Deze ging ook heel erg gelijk op en sonden VC Boem en VVS om beurten voor. Door enkele passfouten van VC Boem aan het einde kon VVS 3 punten op rij maken, wat genoeg was voor de overwinning: 17-15.

Hopenlijk kunnen ze dit zo doorzetten......................