Nipt verloren tegen Jokers VC

Op maandag 23 februari speelden de heren van VVS tegen de één positie lager geplaatste heren van Jokers VC. De Jokers kwamen met 10 man sterk naar Sporthal Baneberg en bleken al snel te willen vechten voor de winst. In de eerste twee sets liep het dan ook gelijk op. De eerste set werd gewonnen door de Jokers met 23 tegen 25, terwijl de tweede set door VVS werd gewonnen met 25 tegen 23. Ook in de derde set bleven beide teams knokken voor de winst. Dit keer wisten de heren van de Jokers de set weer winnend af te sluiten met opnieuw 23-25. In de vierde set liet VVS de tanden zien. Na een achterstand wisten de heren zich terug te vechten om uiteindelijk met  27-25 te set binnen te halen. De beslissende vijfde set moest uitkomst brengen. Normaal gesproken zouden de heren van VVS deze set op conditie winnen, maar niet deze maandag en niet tegen de Jokers. De set werd uiteindelijk verloren met 8-15. Met nog drie wedstrijden te gaan zal VVS moeten vechten om de vierde plek in de tussenstand te blijven behouden.