Stabiele wedstrijd tegen VC Boem

De wedstrijd van onze heren tegen VC Boem is zoals een echte derby zich betaamd. Beide partijen willen ten koste van alles winnen. VC Boem mistte wel enkele belangrijke spe(e)l(st)ers, wat onze heren ten goede kwam.

De eerste set begonnen de heren goed. Het liep aanvankelijk gelijk op en ondanks enkele dubieuze beslissingen van de scheidsrechter wisten ze de set toch te winnen met 19-25

In de tweede set waren en nog meer foutieve beslissingen van de scheidsrechter en begonnen onze heren zich er ondanks alle waarschuwingen toch aan te ergeren. Gelukkig konden ze zich op tijd herstellen en werd de set gewonnen met 21-25

Bij de derde set kwam de laatste aanwinst van heren in actie. Ondanks dat Danny toch al een paar jaartes niet meer gespeeld had kwamen de set-up's toch goed aan en werd er een ruime overwinning geboekt: 11-25

En zoals altijd het gevaar is, liep de vierde set een heel stuk moeizamer. Er werden weer onnodige fouten gemaakt, zoals pass fouten, aanvals fouten e.d. Op een gegeven moment stonden de heren zelfs met 24-21 tegen een zo goed als verloren stand aan te kijken. Gelukkig konden ze zich toch goed herpakken en met een super inzet werd deze set toch nipt bnnen gesleept 25-27