januari 2015

Spannende derby tegen KFC Olympia

In de strijd om de 4e plek is het momenteel behoorlijk spannend. Met een puntje achterstand begonnen de heren aan hun wedstrijd tegen Olympia. Er moest dus gewonnen worden om de 4e plek over te nemen.

De eerste twee sets wisten de heren met steeds een paar puntjes voorsprong te winnen. 

De derde en vierde set werd helaas verloren, met name doordat onze heren problemen hadden met het lage plafond en dat aanvallers het niet echt goed konden afmaken.

Logo KFC Olympia

Eindelijk weer eens gewonnen

Na de niet zo goede prestaties van de afgelopen periode was het H1 team afgezakt naar de onderste regionen. Om weer een beetje mee te kunnen doen in de competitie moesten ze de wedstrijd tegen Fyrfad dan ook winnen. Op papier zou het geen probleem moeten zijn, maar Fyrfad heeft in het verleden al vaker bewezen dat ze niet onderschat moeten worden en best wel een paar punten kunnen afpakken.

Logo Fyrfad

VVS toernooi 2015

Het VVS toernooi was wederom een succes.

De overige uitslagen en de foto's volgen zo spoedig mogelijk.