Heren eindigen seizoen 2017/2018 wederom als 2e

Gedurende het gehele seizoen liep het voor de heren een beetje met ups en downs. Mede door de vele opstellingsvarianten. Enerzijds een geluk dat er vele heren in het team zitten, anderszijds natuurlijk ook weer moeilijk om iedereen wat te kunnen laten spelen.

Tijdens de laatste wedstrijden van het seizoen stonden de heren nogop de eerste plaats. Doelstelling aan het begin van het jaar was om in de top drie te eindigen. Lang zag het ernaar uit dat het dit seizoen zou lukken om kampioen te worden. Tot dat de heren in één van de laatste wedstrijden toch weer een puntje lieten liggen. Toen hing alles af van de wedstrijd Magraten tegen Mestreech (nummers 2 en 3). Als zij de punten zouden verdelen, dan kan het kampioenschap VVS niet meer ontglippen. Helaas wist Magraten met 4-0 te winnen, waarmee zij kampioen werden en VVS wederom tweede. 

Ranking Teamnaam
1 VC Margraten HR 1
2 VV Schaesberg HR 1
3 VC Mestreech HR 1