Heren verliezen hun eerste wedstrijd van het seizoen 2015/2016

Logo Vc SEC

Op maandagavond vertrokken de heren met enig optimisme naar hun eerste wedstrijd. Met hun nieuwe aanwinst was het vertrouwen weer opgevijzeld.

De eerste set ging behoorlijk gelijk op tot een stand van 20-20. Helaas werden op het laatst een paar onnodige persoonlijke fouten gemaakt waardoor deze set toch verloren ging met 25-21

De tweede set ging tot iers verbazing eigenlijk redelijk gemakkelijk en konden de heren een aardige voorsprong opbouwen. Op het einde kwam SEC toch nog een klein beetje terug, maar hadden niets meer in te brengen. De set word door VVS gewonnen met 25-16

De volgende set was super spannend. Beide teams waren behoorljik aan elkaar gewaagd en het kon alle kanten opgaan. Uiteindelijk had SEC toch een beetje meer geluk en wisten ze de set te winnen met 26-24

In de laatste set werden enkele wissels doorgevoord bij VVS, maar deze pakten helaas slecht uit. Onze heren hadden in deze set niets meer in te brengen en werd deze set dan ook ruimschoots verloren met 25-14.

Hopenlijk volgende keer meer geluk