Heren verliezen ook van VC Jokers

Logo VC Jokers

Enigzins gehavend door ziekte en werk reisden de heren met minimale bezetting af naar de Heeg. Ze waren slechts met 6 man, dus veel opstellingsvariatie en/of wissels was niet mogelijk.

Bij VC Jokers waren enkele spelers die toch nog al groter waren dan onze mannen waardoor zij een sterker blok hadden en hun aanval ook relatief gemakkelijk over of langs ons smashten.

Desondanks ging het toch enigzins redelijk gelijk op maar liepen onze mannen toch steeds achter een kleine achterstand aan en werd de eerste set verloren met 25-19.

In de tweede set liep de pass van geen kant en konden onze aanvallers ook geen potten breken. Deze set werd zelfs verloren met 25-13

In de derde set ging het weer een stukje beter. De tegenstander begon ook steekjes te laten vallen en hadden we af en toe het geluk aan onze zijde. Echter de opgelopen achterstand aan het begin van de set konden ze niet meer goedmaken en werd de set verloren met 25-20

De laatste set nam VC Jokers een gok door hun setupper te vervangen. Dit pakt voor VVS gunstig uit en liepen ze meteen uit naar een 10-2 voorsprong. Vervolgens bracht VC Jokers hun oude setupper weer terug, maar dit mocht niet baten. De opgelopen achterstand konden men bij de Jokers niet herstellen en werd deze laatste set gewonnen door VVS met 25-18