Wedstrijd tegen ADC om snel te vergeten

Logo ADC

Op maandag 1 December begon VVS voor het eerst in sporthal Baneberg. Alles was goed geregeld met VC Landgraaf.

De wedstrijd zelf lipe echter dramatsch slecht. In de eerste set ging het nog wel een beetje. Er werd goed verdedigd, echter de aanvallers lieten het allemaal behoorlijk afweten. Er werd heel veel in het net of uit geslagen. tot 17-17 ging het nog enigzins gelijk op. Daarna werden echter veel persoonlijke fouten gemaakt door de heren en werd de set verloren met 20-25.

In de tweede set ging het nog wat meer berg afwaarts. Verdedigend liep het ook niet meer en werd deze set in rap tempo verloren met 14-25

In de derde set werd er gewisseld. Ook hier ging het tot 18-18 gelijk op. En helaas werd het aan het net wederom niet afgemaakt en kon ADC toch nog redelijk gemakkelijk de winst binnenslepen: 19-25

De vierde set werden er nog een paar opstellingen gewijzigd. Op zich pakte dit niet zo verkeerd uit. Er werd door een enkele aavaller wel gescoord, maar door enkele anderen helemaal niet. Er werd wel weer goed verdedigd, maar desondanks ging de setwinst toch naar ADC met 20-25